speaker-info

Marcin Strzelczyk

Starszy Konsultant Systemów IT, Exence

Konsultant systemów informatycznych, projektant, architekt, specjalista do spraw nowych technologii, w szczególności tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań systemowych i sprzętowych w zakresie oprogramowania wspierającego organizację pracy w firmach. Współpracował z szerokim wachlarzem przedsiębiorstw z różnych branż, takich jak: KGHM, Velux, Adamed, EBCC, Tauron, PGE, Suedzucker. Posiada wieloletnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań IT dla wielu sektorów i firm jako projektant systemów informatycznych oraz kierownik zespołu realizacyjnego IT. Obecnie przygotowuje koncepcje i analizy dziedzinowe na potrzeby systemów informatycznych dbając o zgodność tworzonych projektów i systemów z wymaganiami Klientów, jednocześnie proponując nowatorskie rozwiązania w celu optymalizacji procesów produkcji.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej (2001 r.) na kierunku Automatyka. Posiada osiemnastoletnie doświadczenie w branży IT. Z Exence związany od wielu lat, gdzie pracuje na stanowisku Konsultanta Systemów IT i jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój firmy w obszarze systemów dla produkcji.

Prywatnie ojciec dwójki dzieci. Poza swoją pracą pasjonuje się muzyką, sportem i motoryzacją.

Prelekcje

Przemysł 4.0 -> Fabryka 4.0 -> Wyzwania IT 4.0

W prezentacji będziemy chcieli skupić się krótkiej prezentacji wybranych możliwości oferowanych przez nas rozwiązań i pokazać jak współczesna organizacja może być zarządzaną/wspierana przez inteligentny system informatyczny. Możliwość sterowania procesami produkcyjnymi na halach, powiązania i przepływ informacji na przykładach działu UR, Produkcji. Wszystkie sytuacje wiążą się z potrzebą reorganizacji systemów informatycznych, których niezbędnym elementem jest również […]

czytaj więcej